2 відгуків
Разрабатываем проекты автоматизации воротных систем.
+380 (44) 362-30-31
+380 (97) 892-76-15
+380 (63) 029-63-70

Турнікети вільного проходу

Надійні та стильні, оптичні турнікети FREEWAY є лідерами нашої виробничої лінійки. Їх можливості особливо затребувані на великих об'єктах, де, крім бездоганної зовнішності, необхідна здатність справлятися з безперервним потоком відвідувачів.
Скляні підсвічуються поверхні, строгі лінії і площини з нержавіючої сталі створюють незабутній образ сучасного хайтек продукту. Високонадійний привід, розрахований на багато років безвідмовної експлуатації, характеризується високою швидкодією. Ряди оптичних датчиків запобігають можливість проходу декількох осіб одночасно.
Всі турнікети серії FREEWAY оснащені триколірної системою підсвічування зони проходу. Лопаті виготовлені з високоміцного загартованого скла, яке при розбитті розпадається на безліч осколків без гострих граней. В якості опціонального матеріалу для виготовлення лопатей може використовуватися полікарбонат.
Турнікети оптичні можуть працювати в двох режимах:
стандартному, в якому стулки знаходяться в закритому стані, очікуючи дозволу проходу від системи СКУД або пульта управління;
відкритому, в якому стулки перекривають вхід лише у випадку спроби несанкціонованого проходу;
У лінійку FREEWAY входить кілька моделей турнікетів, що відрізняються зовнішнім виглядом, пропускною здатністю, І наданими можливостями захисту вхідної групи від несанкціонованого проходу. Зв'яжіться з нами для отримання вичерпної інформації і підбору оптимального рішення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner